Sadık Arslan

Celtic, Beşiktaş’ın forvet transferine taş koydu

12 Ağustos 2021 Perşembe 12:39 | Son Güncelleme: 12 Ağustos 2021 Perşembe 12:40

İki ay önce Belçika’nın Het Nieuwsblad gazetesi, Swansea City'nin Thomas Henry'ye olan ilgisinin 'daha somut' olduğunu iddia etmişti. Ancak forvet beklemek ve bu yaz kendisiyle  sözleşme yapmak isteyen başka kulüplerin gelip gelmeyeceğini öğrenmek istedi.

Het Nieuwsblad bu kez Celt’in OH Leuven’in yıldızı için kapıyı çaldı haberini yaptı.

Beşiktaş'la kış pazarında 'flört eden' 26 yaşındaki oyuncunun, her iki taraf için de faydalı bir teklif olması durumunda Leuven'den ayrılabileceği konusunda anlaştı. Ancak daha sonra bir ilerleme olmadı. Beşiktaş yeniden devrede ancak Celtic’in gerisinde.

Fransız oyuncunun değerinin 5 milyon avro civarında olduğu, ancak imzası için zorlamaya hazır olan Celtic'in 'bir adım daha ileri gitmek istediği' belirtildi. Haberin başlığı, Celtic’in Henry için '7 milyon Euro'dan fazla ödemek istediğini' şeklinde.

Caner Erkin için Trabzonspor görüşmeleri başlıyor…

Fenerbahçe tarafından kadro dışı bırakıldığı gün Caner Erkin’in menajeri Batur Altıparmak, Abdullah Avcı’yı aradı… Beşiktaş’ta beraber çalıştığı Caner’in Trabzonspor’a gelmek istediğini söyledi. Bordo-mavililerin sol bek aradığı ortamda en Caner’in hem de yerli olarak iyi bir tercih olabileceğini söyledi.
Avcı bunu düşüneceğini, Başkan Ahmet Ağaoğlu’na konuyu açacağını iletti. Ancak şu an için önceliğinin stoper olduğunu belirtti. Ancak Caner’i her zaman beğendiğini ve onunla yeniden çalışmaktan büyük keyif alacağının altını çizdi.

Trabzonspor teknik direktörü Avcı’nın Molde maçından sonra Caner’le birebir bir görüşme yapacağı ve fikirlerini öğreneceğini gelen bilgiler arasında. Şu ana kadar Trabzonspor, Caner için herhangi bir hamle yapmadı. Ancak eli kulağında.

Diego Costa indirim yaptı! Yönetici sözleşmeyi açıkladı

Jorge Nicola'nın haberine göre Diego Costa, maaş talebini aylık 2 milyon real'den yaklaşık 1,2 milyon real’e düşürdü. Bu Atletico MG yönetim kurulu için uygun bir rakam.

Yönetim kurulundan üst düzey bir isim verdiği demeçte, “anlaşma hala önemli ayrıntılardan yoksun. Ama işe yaraması için makul bir şans var" dedi.

Maaş talebindeki düşüşün yanı sıra Atletico-MG'den Diego Costa ile daha yakın ilişkileri destekleyen bir diğer faktör de Beşiktaş'ın çekilmesi oldu .

Minas Gerais ekibinin yönetim kurulutransfer için iyimser. Şu anda, Atletico-MG'nin müzakerede bir rakibi yok. Hulk ve Nacho Fernández gibi güçlü isimleri olan Cuca'nın komuta ettiği Atletico MG, süper bir takım kurmak üzere…

loading...