Konya İnanç

Fenerbahçe'de Comolli'nin yerine Antero Henrique mi gelecek?

18 Aralık 2019 Çarşamba 10:59 | Son Güncelleme: 18 Aralık 2019 Çarşamba 11:00

Herkes Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bahsettiği ''radikal kararların'' ne olacağını tartışıyor... bazıları futbolculara çok büyük para cezalarının geleceğini, kadro dışılar olacağını iddia ediyor. Bazıları ise Ersun Yanal’ın son günlerini yaşadığını hatta Beşiktaş derbisine bile kalmadan kovulacağını konuşuyor. Hatta Damien Comolli’nin bu akşam yapılması beklenen yönetim kurulu toplantısına teknik direktör isimlerini getireceğini iddia edenler bile var.

Fenerbahçe, Antero Henrique ile temas kurdu iddiası

Ancak Fransa’dan hiç kimsenin aklında olmayan bir iddia geldi...o iddiaya göre; Fenerbahçe, PSG’deki sportif direktörlük görevinden ayrılan Antero Henrique ile temas kurdu. Kulübün futbol anlamında yeni bir yapılanmaya gireceği, bu yapılanmayı kendisinin üstlenmesinin teklif edildi. Bu iddianın aynı anda Fransa’dan Radio RMC ile Portekiz’den Radio Rennasança tarafından dillendirilmesi de dikkat çekti.

Ersun Yanal, Beşiktaş maçından önce gönderilecek!

Fenerbahçe'de Ersun Yanal’ın gönderilmesi konuşuluyor... Ali Koç, hocaya söz vermesine rağmen Sivasspor maçı sonrasında bu sezon ilk kez soyunma odasına indi. Galatasaray ve Beşiktaş’tan örnekler vererek şampiyonluk yarışının bitmediğini, şampiyonluğa inandığını anlattı.

Daha önce Ersun Yanal’a ''kadro yeterli, bahane yok'' resti çeken Ali Koç, İstanbul dönüşünde de, ''Türkiye’nin en iyi kadrosu bizde. Şampiyon olmamamız için hiçbir neden yok'' sözlerini tekrarladı.

Fenerbahçe'de Sivasspor yenilgisi sonrasında Ali Koç'un ''radikal kararlar alacağız'' sözleri ilk etapta takım içindeki bazı isimlere tehdit olarak algılansa da, aslında Ersun Yanal’a verilen bir gözdağı olduğu iddia edildi.

Ali Koç’un hedefindeki isimlerin ''Türkiye’nin en iyi oyuncuları'' dediği futbolcular değil de, daha önce de oyununu beğenmediğini iddia ederek açık açık eleştirdiği, Ersun Yanal olduğu belirtildi. Ersun Yanal’ın Beşiktaş maçı bile beklenmeden gönderilmesinin gündeme geldiği bildirildi.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal Sivasspor deplasmanına mağlubiyet yazmıştı

Sivasspor yenilgisi Fenerbahçe üzerinde beklendiği kadar büyük bir yıkıma neden olmadı... çünkü sezon başında yapılan puan planlamasında Ersun Yanal’ın, mağlubiyet yazdığı 2 maçtan birisinin Sivas deplasmanında oynanacak maç olduğu iddia edildi. Hatta Sivasspor yenilgisi sonrasında Ali Koç'un da adeta bunu doğrular şekilde bir kez daha sözü kaybedilen 6-7 puana getirmesi dikkat çekti.

loading...