Neslihan Yıldız

Galatasaray'da iki ismi Fener'e kaptırmamak için çılgın takas teklifi

15 Temmuz 2020 Çarşamba 11:27 | Son Güncelleme: 15 Temmuz 2020 Çarşamba 11:30

Galatasaray'da Fenerbahçe'nin de ilgilendiği Kenan Karaman ve Kaan Ayhan için çılgın bir teklif hazırlandı. Sarı kırmızılılar, iki isim için Diagne, Babel ve Maicon takasını teklif etmeyi planlıyor.

Kaan Ayhan ve Kenan Karaman’ı ısrarla isteyen Fatih Terim, Şükrü Hanedar’a talimat verdi… Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu’na iki ismi kesinlikle bırakmamasını istedi. Hanedar ise Kaan’ın bonservisini elinde bulunduran Düsseldorf’a bomba bir takas teklifi hazırladı.

Diagne, Babel ve Maicon takası

Hanedar’ın hazırladığı teklifte Kenan ve Kaan’a karşı; Diagne, Babel ve Maicon isimlerinin yer aldığı bildirildi. Ancak bu teklifin henüz Alman ekibine ulaştırılmadığı öğrenildi. Gelen bilgilere göre Kaan ve Kenan’ın bonservisine karşılık Diagne, Babel ve Maicon takasının Başkan Mustafa Cengiz’in imzasından geçmesi gerekiyor.

Galatasaray'ın Mario Götze transferinde miyopati engeli

Galatasaray'da sürpriz bir şekilde transferi gündeme gelen Mario Götze'nin ortaya çıkan hastalığı can sıktı. Bu sezon Lemina ve Falcao'dan sürekli sakat olmaları nedeniyle yarlanamayan Fatih Terim'in Götze için nasıl karar vereceği merak konusu oldu.

Galatasaray’da Fatih Terim’in yeni Sneijder ya da Hagi olarak gördüğü isim Mario Götze. Oldukça yetenekli ve beğenilen bir oyuncu olmasına rağmen Götze’ye neden Avrupa devlerinin talip olmadığı ise Galatasaray’da soru işareti oldu.

Mario Götze miyopati hastası

Scout ekibi Götze’yle ilgili yaptığı küçük bir araştırmada Alman oyuncunun metabolik bir bozukluktan muzdarip olduğunu ortaya çıkardı. Miyopati yani düzgün çalışma organları yüzünden kaslarda lifleri etkileyen bir kas hastalığından muzdarip olduğu belirttiler.

Lemina ve Falcao’dan sürekli sakat oldukları ve çok fazla maç kaçırdıkları içn vazgeçen Terim’in, Götze’nin bu durumuyla ilgili nasıl bir fikir sahibi olacağı netleşmedi.

Fatih Terim'in gözdesi Kwadwo Asamoah için müjde

Galatasaray’ın Fenerbahçe’nin elinden kapmak için çalıştığı Kwadwo Asamoah’ın yakın dostu, Gana Milli Takımı’nın eski oyuncusu Laryea’dan sürpriz bir açıklama geldi. Laryea Kingston, Asamoah’ın, Inter’le sözleşmesini feshetmek için uğraştığını belirtti.

Terim’in daha önce birden fazla mevkiide oynayabildiği için istediği Kwadwo için Laryea, ''Bence Kwadwo Asamoah forvet oyuncusu. Forvetin arkasında bir 10 numara. Çünkü onu baştan beri oynadığını gördüm ve çok iyi iş çıkardı'' dedi.

Galatasaray'da Jesus Pitarch görüşmesi dört ismi akıllara getirdi

Galatasaray'da Şükrü Hanedar'ın Aston Villa’nın sportif direktörü Jesus Pitarch ile yaptığı görüşme akıllara Nakamba, Trezeguet, Wesley ve Samatta gibi isimleri getirdi.

Galatasaray’ın profesyonelleri arasında Şükrü Hanedar’ın Jesus Pitarch ile yaptığı görüşme hakkında detaylar bekleniyor… Valencia ve Baniyas’ta çalıştığı dönemlerde Hanedar, Pitarch’la temas kurar, görüşme trafiğini profesyoneller ayarlar. Daha sonra kendilerine görüşme hakkında detaylı bilgi verilirdi.

Ancak hali hazırda Aston Villa’nın sportif direktörlük görevini yürüten Pitarch ile Hanedar bir görüşme yaptı. Kulübe bir rapor sunmadı. Bu yüzden iki farklı fikir oluştu. Ya Hanedar rapor hazırlayacak değerde bir görüşme yapmadı. Ya da raporunu direkt olarak Terim’e sunacak.

Galatasaray'ın ilgisini çeken 4 isim var

Pitarch’ın sportif direktörlüğünü yaptığı Aston Villa’da Galatasaray’ın ilgisini çeken Nakamba, Trezeguet, Wesley ve Samatta gibi oyuncular bulunuyor.

Galatasaray'ın Nazım Sangare'ye kavuşması için...

Galatasaray'da takas ile transferinin bitirilmeye çalışıldığı Nazım Sangare'den olumsuz haber geldi. Antalyaspor, oyuncu için 2 milyon Euro istiyor.

Gelecek sezon yerli oyuncuların çok değerli olacağı ortamda Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalyaspor’la sözleşmesini uzatan Nazım Sangare’yi istiyor... Terim’in Nazım için takımda forma bulamayacağına inandığı yerli ya da yabancı oyunculardan bir ya da ikisinin Antalyaspor’a takasta teklif edilmesini istediği bildirildi.

Nazım Sangare sıcak bakıyor

Nazım Sangare'nin İstanbul’da forma giymek istediği ancak Antalyaspor’un nakit 2 milyon euro istemesinin sıkıntı yarattığı ise gelen bilgiler arasında. Nazım için Galatasaray daha önce de Antalyaspor’un kapısını çalmış ancak kırmızı beyazlılar o dönemde de takasa yanaşmamıştı.

Ahmed Kutucu, Galatasaray'a fazla geldi

Galatasaray'da Fatih Terim'in gözdeleri arasında yer alan AhmedKutucu için Schalke 04 kapıyı 14 milyon Euro'dan açtı.

Kenan Karaman ve Kaan Ayhan dışında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in istediği oyunculardan birisi de Ahmed Kutucu... Schalke’de forma giyen 20 yaşındaki gurbetçi oyuncu için Galatasaray’ın resmi bir temasının da olduğu ortaya çıktı. Başkan Mustafa Cengiz imzasıyla Schalke’den Ahmed Kutucu için fiyat istendiği bildirildi.

Galatasaray'dan 14 milyon Euro istediler

Schalke’nin cevabı ise, ''Kiralama ihtimali yok. Satış rakamı 14 milyon euro, bir sonraki satıştan yüzde 15 pay ve 6 milyon euro’yu bulacak şekilde bonuslar.'' Gelen bu cevap üzerine Galatasaray yönetimi Ahmet Kutucu’ya olan ilgisini kesti.

loading...