TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (06 Mart 2021 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

06 Mart 2021 Cumartesi 11:02 | Son Güncelleme: 06 Mart 2021 Cumartesi 11:07
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (06 Mart 2021 Cumartesi)

SPOR TOTO SÜPER LİG

16.00 Yukatel Denizlispor - Yeni Malatyaspor

19.00 Beşiktaş - Gaziantep FK

 

BEŞİKTAŞ

12.00 Beşiktaş Divan Kurulu 2021 Yılı 1'inci Olağan Toplantısı, Vodafone Park'ta online olarak gerçekleştirilecek.

GALATASARAY

17.00 Sarı-kırmızılılar, Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıklarını yapacağı antrenmanla tamamlayacak

SIVASSPOR

- Kırmızı-Beyazlı ekip hazırlıklarını tamamlayarak Galatasaray maçı için İstanbul'a hareket edecek

FENERBAHÇE

- Sarı-lacivertliler, İttifak Holding Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek

 

KONYASPOR

11.00 Yeşil-Beyazlı ekip Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürecek

13.00 Teknik direktör İlhan Palut ve 1 futbolcu Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulunacak

 

Ç.RİZESPOR

- Karadeniz ekibi teknik direktör arayışlarına devam ederken, Bülent Uygun ile anlaşmaya çok yakın

TRABZONSPOR

- Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıkları sürecek

SPOR TOTO 1'İNCİ LİG

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor - Altınordu

16.00 Ankaraspor - Menemenspor

19.00 Yılport Samsunspor - Adana Demirspor

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Beşiktaş Icrypex - Aliağa Petkimspor

15.15 OGM Ormanspor - TOFAŞ

17.30 Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece Basketbol

20.00 Galatasaray - Darüşşafaka Tekfen

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13.00 OGM Ormanspor - Beşiktaş HDI Sigorta

13.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - Samsun Canik Belediyespor

14.30 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - Hatay Büyükşehir Belediyespor

15.15 Fenerbahçe Öznur Kablo - Çankaya Üniversitesi

16.00 Bellona Kayseri Basketbol - BOTAŞ

16.30 Nesibe Aydın - İzmit Belediyespor

VOLEYBOL

- Misli.com Sultanlar Ligi erteleme maçı

15.00 Türk Hava Yolları - Karayolları

AVRUPA'DAN FUTBOL

16.00 Valladolid - Getafe (Enes Ünal)

18.30 Feyenoord - VVV Venlo (Orkun Kökçü)

20.00 Udinese - Sassuolo (Kaan Ayhan, Kaan Ayhan)

22.45 Juventus - Lazio (Merih Demiral)

23.00 Brighton - Leicester (Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder)

Kaynak: dha

06 Mart 2021 Cumartesi Spor Gündemi Bugün Hangi Kanalda Ne Var Hangi Maç Hangi Kanalda Kupa Maçları