Fenerbahçe'nin paylaşımına Mesut Özil'den cevap!

Fenerbahçe yüzyılın transfer bombasını patlatıyor. Arsenal'den ayrılmaya hazırlanan Mesut Özil ile her konuda anlaşma sağlayan sarı-lacivertliler, resmi hesabından flaş bir paylaşımda bulundu. Öte yandan 32 yaşındaki yıldız da Fenerbahçe'nin paylaşımına cevap verdi.

16 Ocak 2021 Cumartesi 20:16 | Son Güncelleme: 16 Ocak 2021 Cumartesi 20:20
Fenerbahçe'nin paylaşımına Mesut Özil'den cevap!

Fenerbahçe, Mesut Özil transferini resmen duyurmaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertliler, resmi hesabından yaptığı paylaşımla transfer ateşini yaktı.

Sarı lacivertli kulübün resmi twitter hesabından Tarkan'ın içinde "Gel beraber mesut olalım" sözlerinin de geçtiği Gül Döktüm Yollarına adlı şarkısından bir bölüm paylaştı.

SARI-LACİVERT KALPLERLE CEVAP!
Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı yıldız futbolcu, sarı-lacivertli takımın yaptığı paylaşıma sarı-lacivert kalplerle cevap verdi..

İSTANBUL'A DAVET EDİLDİ!
32 yaşındaki futbolcu ile anlaşan ve oyuncunun, kulübü Arsenal ile fesih görüşmelerini bekleyen Fenerbahçe, oyuncunun kulübüyle anlaşma sağlaması sonucu 32 yaşındaki yıldız futbolcuyu İstanbul'a davet etti.

ÖZEL UÇAKLA GELECEK
Özil, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un özel uçağıyla İstanbul'a gelecek. Öte yandan görkemli bir imza töreni için hazırlık yapan sarı lacivertliler, hafta içi Mesut Özil'i 3.5 yıllık süreyle kadrosuna katacak. Mesut'un İstanbul'da Çamlıca'da aldığı villanın tadilatı tüm hızıyla sürerken, oyuncunun ailesiyle birlikte birkaç ay başka bir yerde kalacağı öğrenildi.