Fenerbahçe'de başkan adayı Löw ile anlaştı

Ali Koç’u koltuktan indirmek için bir araya gelen Aziz Yıldırım’ın önderliğindeki “Yıldırım Cephe” İlhan Ekşioğlu ile Ozan Balaban arasında seçimini yaptı… Aziz Yıldırım’la beraber Fenerbahçe için hapis yatan Ekşioğlu’nun arkasında birleşme kararı alındı.

11 Nisan 2021 Pazar 14:02 | Son Güncelleme: 11 Nisan 2021 Pazar 14:04
Fenerbahçe'de başkan adayı Löw ile anlaştı

Ekşioğlu’nun yönetim kurulu listesinde asbaşkanlardan birisi Ozan Balaban diğeri ise Aziz Yıldırım’ın kardeşi Ali Yıldırım olacak. Ali Yıldırım, Fenerbahçe’ye getirdiği, bağlarını asla koparmadığı, sürekli dirsek temasında bulunduğu Jogi Löw’le anlaştı. Löw’ün birinci yardımcısı Tayfun Korkut olacak.

Löw, Korkut’u Derwall’ın Mustafa Denizli’si ya da Sepp Piontek’in Fatih Terim’i gibi Fenerbahçe’nin birinci adamlığına hazırlayacak. 2 ya da 3 sezon birinci adam olduktan sonra Korkut, Fenerbahçe’nin teknik direktörü olacak.

Seçilmeleri durumunda kendisiyle çalışma sözü aldı. Löw teknik ekibini kendisi getirecek. Emre Belözoğlu, Volkan Demirel, Mehmet Aurelio, Volkan Ballı ya da Selçuk Şahin bu ekipte yer almayacak. Hepsiyle yollar ayrılacak.

Fenerbahçe Löw
loading...