Fenerbahçe'de Acun Ilıcalı dönemi başlayacak

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un Acun Ilıcalı'ya başkan adayı olması tavsiyesinde bulunduğu öğrenildi.

11 Nisan 2021 Pazar 13:39 | Son Güncelleme: 11 Nisan 2021 Pazar 13:41
Fenerbahçe'de Acun Ilıcalı dönemi başlayacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a aileden “bırak” baskısı arttı… İrfan Can ya da Ozan Tufan’ın düğünü ya da takım yemeğinde koronavirüs kaptığı iddiası Koç Ailesi arasında ciddi sıkıntıya neden oldu. Aile büyükleri Başkan Koç’a, “çok daha korunman gereken zamanlarda, takımın peşinde koşturuyorsun” diye tepki gösterdiler. Bırakması yönünde baskılarını artırdılar.

En az iki dönem başkanlık yapmak isteyen Koç’un kısa süre önce Burhan Karaçam ve Erol Bilecik’le görüşerek kendilerin “başladıklarımızı bitirin. Fenerbahçe’yi içinde bulunduğu karanlık mali durumdan ancak böyle kurtarabiliriz” diyerek başkan adaylığı teklifi yaptığı iddia edilmişti.

O iddianın sıcaklığı devam ederken sürpriz bir iddia gündeme geldi. Koç’un bu kez de  futbolun içinden gelen Acun Ilıcalı’ya başkanlık teklifi yaptığı ve kabul ederse kendisini destekleyeceği sözü verdiği iddia edildi.

Bu teklifi kabul etmemesi durumunda aday olmaya karar verirse Koç’un, Ilıcalı’yı mutlaka listesinde görmek istediği belirtildi. Koç’un planları arasında futbol camiası içinde çok iyi tanınan Ilıcalı’yı futbolun başına geçirmek istediği öğrenildi.

Fenerbahçe Acun Ilıcalı
loading...