Beşiktaş Başkanı transferde Fenerbahçe ve Galatasaray uyarısı yaptı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında Mert Hakan ve Emre Kılınç’la başlayan, önce Salih Özcan ardından Kaan Ayhan ve Kenan Karaman’la devam eden transfer savaşının kendilerine çok büyük avantaj sağlayacağına inanıyor.

01 Temmuz 2020 Çarşamba 13:46 | Son Güncelleme: 01 Temmuz 2020 Çarşamba 13:47
Beşiktaş Başkanı transferde Fenerbahçe ve Galatasaray uyarısı yaptı

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Mert Hakan ve Emre Kılınç’la başlayan transfer savaşında cepheyi Kaan Ayhan ve Kenan Karaman’la genişletmesini Beşiktaş uzaktan izliyor. Siyah-beyazlı yönetim Başkan Ahmet Nur Çebi’nin emriyle Fenerbahçe ve Galatasaray’ın istediği hiçbir oyuncuya talip olmama kararı aldı.

Başkan Çebi’ye göre iki taraf bazı oyuncular için birbirlerini kırıp, fiyat yükselterek TFF’nin getirdiği harcama limitlerini çok kısa sürede dolduracaklar. Bu da kendilerinin önüne avantaj olarak çıkacak. Bu sayede aradan sıyrılarak hiç akıllara gelmeyecek özellikle gurbetçi oyuncuları oldukça uygun şartlarda alabilecekler.

Mert Hakan savaşı ve ona bağlı olarak devam eden Salih Özcan mücadelesi sayesinde Beşiktaş’ın önüne ilk olarak Levent Mercan ismi düştü. Siyah-beyazlı gurbetçi oyuncuyla pek konuda anlaştı.