Avril Mathie önüne geleni yıkıp geçiyor

Avril Mathie, modellikten sıkıldı boksör oldu... ''Dünyanın En Seksi'' kadın boksörü şampiyon unvanını elde etmek için savaşıyor.

05 Şubat 2020 Çarşamba 00:04 | Son Güncelleme: 05 Şubat 2020 Çarşamba 00:07
Avril Mathie önüne geleni yıkıp geçiyor

Avustralyalı Avril Mathie, iki yıl önce boksta kariyer yapmak için modellikten vazgeçmişti. Yenilmez olmak için sürekli çalıştığını söyleyen Avril Mathie, ''şampiyon olma hayalimi gerçekleştirmek için çok çalışıyorum, ancak hala bikini çekimleri için zaman buluyorum'' dedi.

Şimdiye kadar yaptığı 6 maçın 4’ünü kazanan 2’sinde ise berabere kalan Avril Mathie yenilgisiz olarak kariyerine devam ediyor.

Medya tarafından dünyanın en seksi boskörü olarak adlandırılan 32 yaşındaki Avril Mathie son olarak Miami’de bulunan Island Gardens'ta, WBO orta siklet şampiyonu 43 yaşındaki rakibi Angelina Hoffschneider'i mağlup etti.

Bir kickboks maçı sırasında ayağını kırdıktan sonra amatör olarak boks yapmaya başlayan Avril Mathie,  sonunda kendini tam zamanlı olarak boks yapmaya adamış. Şampiyon olmadan önce  hala uzun bir yolu var. Çünkü ABD'de hala 6’ncı, dünyada ise 66’ncı sırada.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Gazetesok.com

Avril Mathie Boks