Şevval-Demet birbirine girdi

Demet Akalın, 2021 Kainat güzeli Andrea Meza ile Miss Turkey 2018 1’incisi Sevval Şahin’in kıyaslandığı ankete katıldı. Ünlü şarkıcının, Şahin hakkında yaptığı yorum sosyal medyada tepki çekti. Şahin’den, Akalın’a yanıt gecikmedi.

18 Mayıs 2021 Salı 18:12 | Son Güncelleme: 18 Mayıs 2021 Salı 18:15
Şevval-Demet birbirine girdi

ABD’de koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen Kainat Güzellik Yarışması’nda tacın yeni sahibi belli oldu. Yazılım mühendisi Andrea Meza, 2021’in kainat güzeli seçildi. Kararın açıklamasının ardından sosyal medyada 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile Andrea Meza’nın güzelliği kıyaslanmaya başladı. Demet Akalın’ın yorumu ise Şahin’i kızdırdı. Instagram’da Şahin ve Meza’nın güzellik anlamında kıyaslandığı bir paylaşıma cevap veren Demet Akalın, “Andrea afet. Diğerine güzel demeye” dedi.

AKALIN’ın kendisi hakkında yaptığı yorumu gören Şevval Şahin ise hem yapılan ankete hem de şarkıcıya tepki gösterdi. Sert bir dille cevap veren Şahin, şu ifadeleri kullandı; “Yıl olmuş 2021 siz hala kadın kıyaslıyorsunuz. Sonuçta ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. ‘Balık etli mi?, sıfır beden mi güzel?’ Siz şaka mısınız? Gerçekten 20 yıl geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım bir gün kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin. Seni izleyen çok genç kız var, yazık.''

Şevval Şahin Demet Akalın
loading...