Fıstıklı taciz!

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, kariyerinin ilk yıllarında sahnede seyirciler tarafından kafasına fıstık atılarak taciz edildiğini söyledi... Aydın, yıllar geçmesine rağmen hala olayı unutamadığını ifade etti.

17 Ekim 2020 Cumartesi 23:04 | Son Güncelleme: 17 Ekim 2020 Cumartesi 23:07
Fıstıklı taciz!

Aynur Aydın, o dönem bu olayın kendisini şoke ettiğini ama şimdi yaşadıklarına güldüğünü belirtti.

‘İŞARETLER YAPIYORDU’

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın şok bir itirafta bulundu. Şarkıcı ünlü olduğu ilk zamanlarda sahnedeyken seyirciler tarafından kafasına fıstık atılarak taciz edildiğini ifade etti. Aydın, “İlk konserimi verdiğim zamanlarda Makedonya’da bir mekanda sahneye çıkmıştım. O zamanlar daha çok yeniydim, 3-4 aylık bir kariyerim vardı. Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum. Bir kız en ön sırada oturuyor. Bütün gece kafama fıstık atıp eliyle beğenmediğini belirten işaretler yapıyordu” dedi.

‘RAKİPLERİM ONU TUTTU’

Şarkıcı böyle tepki veren kişinin neden konser sonuna kadar mekanda kaldığını hiç anlayamadığını belirtti. “Hem beni sevmeyip, hem de konserime geliyor. Bir de inatla gece boyunca gitmiyor” diyerek şaşkınlığını ifade eden ünlü şarkıcı, şöyle devam etti: “Açıkçası bu kişiyi rakiplerimin tuttuğunu düşünüyorum. Çünkü başka mantıklı bir açıklaması yok. Sevmediğin bir kişinin konserine gidip neden en önde durup sonuna kadar beklersin ve böyle bir hareket yaparsın.”