Ebru Polat öfkeden deliye döndü: Bu şerefsizi herkes görsün!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile gündeme geldi. Başakşehir’de bir köpeği kasten ezen Katarlı sürücünün videosunu paylaşarak ‘Bu şerefsizi herkes görsün!’ diyen Ebru Polat isyan etti. Polat’ın yanında bu duruma ‘Gönül Dağı’ dizisinin oyuncusu Berk Atan da ‘bu kişi potansiyel bir katil!’ sözleriyle isyan etmişti.

13 Ocak 2022 Perşembe 15:01 | Son Güncelleme: 13 Ocak 2022 Perşembe 15:04
Ebru Polat öfkeden deliye döndü: Bu şerefsizi herkes görsün!

Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde Başakşehir'de bir sitenin önünde sokak köpeğini kasten ezen Katarlı sürücünün videosunu paylaşarak öfke kustu.

Polat, ''Bu şerefsizi herkes görsün. Bu adam hemen bulunsun, cezalandırılsın. Bu nasıl insan, nasıl vicdan aklım almıyor! Bu adam sokaklarda nasıl rahatça gezebiliyor!'' ifadelerini kullandı.

SERBEST BIRAKILDI

Katar uyruklu sürücü, 10 Ocak Pazartesi günü Başakşehir'de bulunan bir sitenin önünde, aracını yol kenarında yürüyen köpeklerin üzerine sürdü.

Arabanın altında kalan talihsiz köpek, yaşamını yitirdi. Site sakinleri, köpeğin neden öldüğünü araştırırken kamera görüntüleriyle gerçeğe ulaşıldı.

Gözaltına alınan Katarlı sürücü, kısa süre sonra serbest bırakıldı. Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine yeniden gözaltına alınan sürücü, adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla tekrar serbest bırakıldı.

Ebru Polat