Drogba fena yakalandı!

Galatasaray ve Chelsea'nin eski yıldızı Didier Drogba, eşini bir başka kadınla aldattığı görüntüler ortaya çıktıktan sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Drogba, Lalla Diakate ile 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıkladı.

15 Ocak 2021 Cuma 19:15 | Son Güncelleme: 15 Ocak 2021 Cuma 19:19
Drogba fena yakalandı!

Galatasaray'ın eski yıldızı Didier Drogba'nın eşini bir başka kadınla aldattığı görüntüler ortaya çıkmış ve şok etkisi yaratmıştı.

2018'de futbolu bırakan Fildişili efsane isim, eşi Lalla Diakate ile 10 yıllık evliliğini bitirme kararı aldıklarını duyurdu.

"ZOR BİR KARAR"
Drogba, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Özel hayatımı tartışma alışkanlığım yok. Ancak bugün medyada yer alan spekülasyonlar nedeniyle, Lalla ile birlikte geçen 20 yılın ardından ne yazık ki zor bir karar aldığımızı teyit edebilirim.

Her zaman temel önceliklerimiz çocuklarımızı ve ailemizin özel hayatını korumak olmuştur. Tanrı seni korusun" ifadelerini kullandı.

HESABI HACKLENDİ
Söz konusu videoda bir kadın tarafından ısırılan 42 yaşındaki efsane isim çığlık atarak, "Pozitif! Beni ısırarak enfekte edecek" ifadesini kullanıyor. Görüntüler sonrası özellikle ülkesinde büyük eleştiriler alan Drogba'nın menajeri ise efsane oyuncunun hesabının hacklendiğini iddia etmişti.

 

Drogba