Çağla Şıkel: Tüm yarışım kendimle!

Pek çok ünlü, pandemi sürecinde de egzersizlerini sürdürüyor. Sunucu ve manken Çağla Şıkel de bu isimlerden biri... Spor pozlarını paylaşan Şıkel, "Tüm yarışım kendimle. Yapabileceklerimi görerek, sınırlarımı zorlayarak kazandığım cesaretimin özgüveniyle daha iyi bir ben" ifadelerini kullandı.

07 Mayıs 2021 Cuma 11:19 | Son Güncelleme: 07 Mayıs 2021 Cuma 11:21
Çağla Şıkel: Tüm yarışım kendimle!

42 yaşında olmasına rağmen fit vücuduyla sık sık adından söz ettiren Çağla Şıkel, formunu spora borçlu. İki çocuk annesi olan Şıkel, paylaştığı fotoğraflarla da takipçilerini spora teşvik ediyor. Kendisini adeta sağlıklı yaşama adayan Çağla Şıkel, 17 Mayıs'a dek sürecek olan tam kapanma döneminde de egzersizlerini sürdürmeyi aksatmadı. Evinin bahçesinde spor yaparken objektif karşısına geçen Şıkel, esnekliğini de gözler önüne serdi.

Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan ünlü manken, konuyla ilgill, "Tüm yarışım kendimle... Yapabileceklerimi görerek, sınırlarımı zorlayarak kazandığım cesaretimin özgüveniyle daha iyi bir ben..." ifadelerini kullandı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden olan manken ve sunucu Çağla Şıkel (42), paylaşımlarıyla ve yıllara meydan okuyan fiziğiyle ilgi odağı olmaya devam ediyor.

'HAMBURGERİ ÇOK SEVİYORUM'
Şıkel, geçtiğimiz günlerde yaptığı "Hamburgeri çok seviyorum. Patates kızartmasının kokusunu duyunca içine atlayıp yüzesim geliyor" açıklamasıyla herkesi şaşırtmış, fit halinin sırrı merak konusu olmuştu.

Sosyal medya hesabından sık sık spor paylaşımlarında bulunan Çağla Şıkel, karın kaslarını sergileyerek takipçilerinin beğenilerini topladı.

YEDİ YIL EVLİ KALDILAR
2008'de dünya evine giren Emre Altuğ ve Çağla Şıkel, 2015 yılında boşanmıştı. Yollarını ayırdıktan sonra dostluklarını sürdüren çift, sık sık çocuklarıyla birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından yayınlıyor.

Çağla Şıkel
loading...