15 Ocak Cumartesi burç yorumları

15 Ocak Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

14 Ocak 2022 Cuma 21:48 | Son Güncelleme: 14 Ocak 2022 Cuma 21:50
15 Ocak Cumartesi burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 15 Ocak Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

15 Ocak Cumartesi Burç Yorumları

Koç


Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerinizde yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinizle aranızda çatışmalar yaşanabilir.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Görüşlerinizden dolayı çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerilimler olabilir. Gündelik işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Risk aldığınız konularda maddi kayıplara uğrayabilirsiniz. Sevdiklerinizde aranızda gerilim yaşanabilir, paylaşımdan kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde sorumluluklardan kaynaklanan gerilim, öğle saatlerinde çatışma ve kopmalara neden olabilir. Aile içi dengeleri korumakta zorlanabilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Çalışma ortamınızda sizi rahatsız eden olaylar gelişebilir. İş arkadaşlarınızla, sorumluluk alanından kaynaklanan çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Yeni aşklar veya devam eden ilişkilerde yeni başlangıçlar için uygun bir hafta sonu geçirdiniz. Şimdi bu ilişkilerde sorumluluk alma zamanı.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Aile içi ilişkilerde üstlendiğiniz ağır sorumluluk bugün size yük getirebilir. Dengeleri korumakta zorlanabilir ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Ortaklık gibi konularda istediğiniz gelişmeleri yakalayamamış olabilirsiniz. Kontrolünüzde olmayan olaylar, ilişkilerinizde iletişim sorunlarına yol açabilir.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Ekonomik gelirlerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz fakat işlerinizi sabah saatlerinde bitirmeli, öğleden sonraya kalmamalısınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Yaşamınız için önemli kararlar alacağınız bir döneme girdiniz. Yeni bir düzen kurma ihtiyacınız, sosyal yaşamınızda ki sorumluluklarınızla çatışabilir.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İki gündür yalnız kalmaya ve içinize dönmeye ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Umut ve hayallerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Hafta sonunun yorucu temposundan sonra bugün yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Ortak finansal kaynaklarda paylaşımdan dolayı çatışmalar olabilir.

Burç Yorumları