Ünlülerin Spor Sırrı: Kerem Söyler!

Sosyal medya ve televizyon dünyasının ünlü isimlerini yaratıcı içerikleri, oyunculukları ve stilleriyle yakından takip ediyoruz.

18 Mayıs 2021 Salı 15:30 | Son Güncelleme: 18 Mayıs 2021 Salı 15:59
Ünlülerin Spor Sırrı: Kerem Söyler!

Fit vücutlarının da sırrını bir o kadar merak ediyoruz. Karantina döneminde artan kilo problemleri ile yaşam tarzının vücuda etkilerini birebir yaşadık. İşte ünlü isimlerin fitlikten ödün vermemelerini sağlayan disiplini ve eğlenceli kişiliği ile göz önünde bir Spor Eğitmeni; Kerem Söyler! Gorgeous Pilates Studio’nun ortaklarından olan Kerem Söyler, ünlülerin yoğun tempolu hayatlarına rağmen sağlıklı yaşamı ve fit bedeni güncel tutmayı başarıyor. Kişiye özel bir sistemde ilerleyerek, sağlığı 360 derece öğrencilerinin hayatına enjekte eden ve zayıf veya kaslı olmayı değil öncelikle bedensel ve ruhsal sağlık yönünden iyileşmeyi hedefliyor. Beden, ruh ve zihin ayrılmaz bir bütündür felsefesiyle spor ve sağlıklı yaşama bambaşka bir perspektif sunuyor ve bunu uyguluyor. Hızlı ve etkili sonuçlarını yakından görüyoruz.

İlayda Akdoğan da 3 yıldır Kerem Söyler ile antrenman yapıyor! Muhteşem fiziği ve yüksek enerjisinin sırrını çözdük!

Hazır yaz ayları kapıya dayanmışken kalıcı bir iyileşmeye Kerem Söyler ile Gorgeous Pilates Studio’da profesyonel bir adım atmanın tam zamanı! Disiplin ve eğlenceyi bir arada yöneten Kerem Söyler için spor ve sağlık bir yaşam tarzı ve sizi de bu yaşamın içine çeken muhteşem bir enerji mevcut.

Sosyal medya üzerinden veya iletişim numaralarından rahatlıkla ulaşabiliyor ve hızlı bir planlama ve size özel bir sistemle Kerem Söyler muhteşem bir değişimi ve iyileşmeyi öğrencilerine sunuyor!

 

Kerem Söyler
loading...