Serkan Bayar

Aziz Yıldırım zamanında açıklamıştı

21 Ocak 2020 Salı 10:23 | Son Güncelleme: 21 Ocak 2020 Salı 10:23

Ali Koç ne zaman konuşsa karşısında gazeteciyim diye oturanlar için bir acıma hissi oluşuyor içimde… kendi kendime soruyorum, “acaba ben de karşısına geçsem, karizmasıyla beni de soru soramaz hale getirir mi?” diye merak ediyorum. Gerçi benim sorularıma her zaman kızıyor ama olsun!

Tamam Ersin Düzen, Kral TV VJ’ydi Büşah Gençer tarafında yakışıklı diye futbol spikeri yapıldı. Tümer Metin zaten futbolcu. Onun gazeteciyim diyecek hali yok. Diğer kenar süsü arkadaşı ise tanımıyorum. Kusura bakmasın!

Konuşmasının bir yerinde Ali Koç, “size ne gerekiyor dediklerinde; 3 yıl geri ödemesiz 800 milyon TL” cevabını verdi.

Canım kardeşlerim, canım arkadaşlarım…

Tamam; siz haberleri takip etmiyorsunuz… etmiyorsunuz da, TRT Spor’da bir tane stajyer de mi yok, “F.Bahçe’nin 2017 yılında yapılan yıllık olağan mali ve idari genel kurulunda Başkan Aziz Yıldırım, 318 milyon Dolar’lık gayrimenkule sahibiz” açıklamasını uyandırsa da sordursa, “800 milyon TL, 150 milyon dolar’dan az. Neden F.Bahçe gayrı menkullerinin yarısından bie azını satıp da refaha çıkmıyor?..”

Sayın Ali Koç, Yapı Kredi’nin patronu. Ben kendi bankasından kredi alsam ve ödeyemesem, hemen haciz getirir değil mi?.. ama ben ne yaparım, arabamı olmadı evimi satarım borcu kapatmak için…

O zaman F.Bahçe’de borcu borçla kapatıp üzerine de faizle para ödemek için neden kapı kapı dolaşıyor. Tamam anladık elini taşın altına sokmuyor, sokmayacak da. O zaman satsın gayrimenkulleri kulübü refaha çıkarsın.

Olmaz! Neden mi olmaz? Onu da ben değil kendisi açıklasın!

Ali Koç aslında en güzel açıklamasını FBTV’de karşısına aldığı sözde F.Bahçe muhabirleri üzerinden vermişti, “sanki danışıklı dövüş değil…”