Ünlü model Gisele Bündchen'in evliliğinde kriz

Super Bowl’da tarihi bir şampiyonluk yaşayan New England Patriots’ın yıldız oyuncusu Tom Brady muhteşem bir performans gösterdi ve 5. şampiyonluğunu yaşadı. Fakat bu şampiyonluk süpermodel eşi Gisele Bündchen ile evliliğinde kriz yaratabilir.

14 Ekim 2019 Pazartesi 10:39 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2019 Pazartesi 10:50
Ünlü model Gisele Bündchen'in evliliğinde kriz

ABD’de herkesin gözü Super Bowl’da bir kez daha şampiyonluk yaşayarak NFL tarihinin en büyük oyuncusu kabul edilme noktasına yaklaşan New England Patriots’ın yıldız oyuncusu Tom Brady’nin üzerinde.

5. kez şampiyonluk yaşayan Patriots quarterback’i Brady şampiyonluk kutlamasını eşi süpermodel Gisele Bünchen, çocukları ve ailesiyle beraber yaşadı.

Aileye yakın kaynaklar ise bu mutluluğun içerisinden bir kriz çıkabileceğini iddia ediyorlar. İddialara göre kendisi podyumlardan emekli olan Gisele Bündchen artık 39 yaşındaki eşinin de emekli olmasını istiyor.

İddialar, Giselle Bündchen’in eşinin emekli olmasını istediğini, artık yeteri kadar paraları olduğunu ve sağlığından kaygı duyduğunu içeriyor.

Bündchen’in, Brady’nin David Beckham’a benzer bir yol izleyerek emekli olmasını ve modellik, kişisel tanıtımlar gibi işlerle ilgilenmesini istiyor.

Fakat Brady’nin 5 yıl daha oynamayı düşündüğü ve daha fazla şampiyonluk yaşayarak NFL tarihinin en büyük oyuncusu olmayı hedeflediği iddia ediliyor.

Bu durumun ikilinini evliliğinde kriz yaratabileceği iddia ediliyor. Ünlü çift yeni beraber olmaya başladıkları 2007 yılında, Brady’nin eski sevgilisi aktris Bridget Moynahan’dan bir çocuk sahibi olmasıyla bir ayrılık yaşamış fakat daha sonra yola beraber devam etme kararı almıştı.

Güzellik sırrını açıkladı

Brezilyalı model Gisele Bündchen, güzelliği ile büyüledi. 38 yaşındaki mankenin güzel ve formda kalma sırrı çok merak edildi.

Yediklerine çok dikkat eden Gisele, kırmızı et yerine balık yiyor. Tahıllı ekmek, kahverengi pirinç, kinoa, darı ve fasulye tüketiyor. Doğal zeytinyağı tüketen güzel model, yemeklerde ise Hindistan cevizi yağı kullanıyor.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA