Can Yaman'dan 'Beraber yaşayabiliriz' diyen sunucuya cevap!

'Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı' açıklaması ve kadın hayranına verdiği "Arka odaya geçelim" yanıtı ile günlerce gündem olan oyuncu Can Yaman, bu kez temkinli davrandı.

27 Şubat 2020 Perşembe 12:05 | Son Güncelleme: 27 Şubat 2020 Perşembe 12:06
Can Yaman'dan 'Beraber yaşayabiliriz' diyen sunucuya cevap!

Davetli olarak İtalya'ya giden Can Yaman, önceki gün Canale 5 kanalına konuk oldu. Yüzde 24 ile reyting rekoru kıran canlı yayını, tam 4 milyon kişinin izlediği açıklandı.

Normal şartlarda Can Yaman'ın 100 İtalyan hayranı programa seyirci olarak katılacaktı. Milano stüdyosundan canlı gerçekleştirilen program, koronavirus vakaları nedeniyle önlem için seyircisiz gerçekleştirildi. Ancak hayranları, Can Yaman'ı stüdyo dışında yalnız bırakmadılar.

Program sunucusu Barbara d'Urso'ya çikolata hediye eden Can Yaman, "Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Çikolatayı çok severim. Evim çikolatayla dolu" dedi.

Barbara d'Urso, "Benim evim de öyle. Bak ortak noktamız var. Beraber yaşayabiliriz" diye şaka yaptı.

Programda İtalyanca konuşan ve temkinli davranan 30 yaşındaki yakışıklı oyuncu, sunucunun "Beraber yaşayabiliriz" esprisine, "Bunu düşünmem gerek" cevabını verdi.

Tepki çeken açıklamaları nedeniyle günlerce magazin gündeminden düşmeyen, daha sonra invizaya çekilen Can Yaman, son olarak askere gittiği haberleri ile adından söz ettirmişti.

Ocak ayının ilk günlerinde vatani görevini yerine getirmek için İzmir'deki birliğine teslim olan 30 yaşındaki oyuncu, terhis olduktan sonra bir davet üzerine İtalya'ya gitti.

Havalimanında yüzlerce hayranı tarafından karşılanan Yaman, kısa süreli izdihama neden oldu.

Sevenleriyle tek tek fotoğraf çektiren ünlü oyuncu objektiflere böyle yansıdı.

Askerlik dönüşü 'libido' konusuna açıklık getiren Yaman, "Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus." demişti.

"Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş."